Scene (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Pages
gl: Páxinas

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
