Scene (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Pages
it: Pagine

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate
