Scene (1.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Pages
uk: Сторінки

en: Local
uk: Локаль

en: About
uk: Про модуль

en: Minimized
uk: Мінімізація

en: Uses
uk: Використання

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: URL Visibility
uk: Видимість URL
