Scheduled Executable (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Default
ja: デフォルト

en: Created
ja: 作成

en: Key
ja: キー

en: Changed
ja: 変更済

en: Target entity type
ja: 対象エンティティタイプ

en: Plugin ID
ja: プラグインID
