Scheduled Executable (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Group
hi: समूह

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Created
hi: निर्मित

en: Changed
hi: बदल गया

en: Target entity type
hi: लक्ष्य इकाई प्रकार
