Scheduled Executable (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Default
it: Predefinito

en: Created
it: Creato

en: Key
it: Chiave

en: Changed
it: Modificato

en: Target entity type
it: Il tipo di entità target

en: Plugin ID
it: ID del plugin
