Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Created
ar: الإنشاء

en: Key
ar: المفتاح

en: Changed
ar: تم التغير

en: Target entity type
ar: نوع الكيان المستهدف
