Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Default
ca: Per defecte

en: Created
ca: Creat

en: Key
ca: Clau

en: Changed
ca: Canviat

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: Plugin ID
ca: ID del connector
