Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Key
hu: Kulcs

en: Changed
hu: Módosítva

en: Plugin configuration
hu: Bővítmény konfiguráció

en: Target entity type
hu: Cél-entitástípus

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
