Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Created
lt: Sukurta

en: Key
lt: Raktas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
