Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Default
nl: Standaard

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Key
nl: Sleutel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Plugin configuration
nl: Plugin-configuratie

en: Target entity type
nl: Doelentiteitstype

en: Plugin ID
nl: Plugin-ID
