Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Default
ru: По умолчанию

en: Created
ru: Создано

en: Key
ru: Ключ

en: Changed
ru: Изменение

en: Execution time
ru: Время исполнения

en: Plugin configuration
ru: Конфигурация плагина

en: Target entity type
ru: Целевой тип сущности

en: Plugin ID
ru: ID плагина
