Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Default
sk: Predvolené

en: Created
sk: Vytvorené

en: Key
sk: Kľúč

en: Changed
sk: Zmenené

en: Plugin configuration
sk: Konfigurácia doplnku

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
