Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Created
gl: Creado

en: Key
gl: Clave

en: Changed
gl: Cambiado
