Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Default
tr: Varsayılan

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Key
tr: Anahtar

en: Changed
tr: Değişti

en: Target entity type
tr: Hedef varlık tipi
