Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Default
cs: Výchozí

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Key
cs: Klíč

en: Changed
cs: Změněno

en: Target entity type
cs: Typ cílové entity

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
