Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Default
de: Standard

en: Created
de: Erstellt

en: Key
de: Schlüssel

en: Changed
de: Geändert

en: Execution time
de: Ausführungszeit

en: Plugin configuration
de: Plugin-Konfiguration

en: Target entity type
de: Ziel-Entitätstyp

en: Plugin ID
de: Plugin-ID

en: Plugin type
de: Plugin-Typ
