Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: About
bn: সম্পর্কে
