Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Sent
cs: Odesláno

en: Condition
cs: Podmínka

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Trigger
cs: Spouštěč

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Edit %label
cs: Upravit %label
