Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: View
cy: Gweld

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Offset
cy: Ongli

en: Trigger
cy: Sbardun
