Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Recipient
da: Modtager

en: Sent
da: Sendt

en: Condition
da: Betingelse

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Edit %label
da: Redigér %label

en: Field map
da: Felt mapning
