Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Condition
eu: Baldintza

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Trigger
eu: Abiarazlea

en: Edit %label
eu: %label editatu
