Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Recipient
fr: Destinataire

en: Sent
fr: Envoyé

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Trigger
fr: Déclencheur

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Entity Bundle
fr: Paquet d'Entité

en: Edit %label
fr: Modifier %label

en: Field map
fr: Correspondance de champ
