Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Author
hi: लेखक

en: List
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Message
hi: संदेश

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Condition
hi: अवस्था

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में

en: Trigger
hi: प्रवर्तक

en: Edit %label
hi: %label संपादित करें।
