Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: About
is: Um

en: Edit %label
is: Breyta %label
