Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Recipient
jv: Penerima

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: About
jv: Ngenani

en: Trigger
jv: Pemicu
