Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Label
ka: სათაური

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Condition
ka: პირობა

en: Authored on
ka: დაიწერა
