Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: About
km: អំពី

en: Trigger
km: គន្លឹះ
