Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Recipient
pl: Adresat

en: Sent
pl: Wysłano

en: Condition
pl: Warunek

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Edit %label
pl: Edytuj %label

en: Field map
pl: Mapa pola
