Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: View
ta: நோக்குக
