Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Trigger
ta: தூண்டல்

en: Edit %label
ta: %labelஐ திருத்து
