Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Sent
uk: Сент

en: Condition
uk: Умова

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Trigger
uk: Тригер

en: Update message
uk: Повідомлення про оновлення

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity Bundle
uk: Пакет сутності

en: Edit %label
uk: Редагувати %label

en: Field map
uk: Мапа полів

en: Add %label
uk: Додати %label
