Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Recipient
vi: Người nhận

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu
