Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Author
de: Autor

en: List
de: Liste

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Label
de: Beschriftung

en: View
de: Ansicht

en: Recipient
de: Empfänger

en: Sent
de: Gesendet

en: Condition
de: Bedingung

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Changed
de: Geändert

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Trigger
de: Auslösen

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Message Template
de: Nachrichtenvorlage

en: Entity Bundle
de: Entität Bündel

en: Edit %label
de: Bearbeite %label

en: Field map
de: Feld-Zuordnungen
