Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Condition
mr: अट

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
