Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Trigger
oc: Desenclavador

en: Entity Bundle
oc: Paquet d'Entitat
