Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
