Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Recipient
be: Адрасат

en: Condition
be: Умова

en: Authored on
be: Дата:

en: About
be: Аб

en: Trigger
be: Трыгер

en: Edit %label
be: Рэдагаваць %label
