Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Trigger
kk: Триггер
