Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: View
mn: Харах

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
