Scheduled Publish (8.x-3.10) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Save
eo: Konservu

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Block
eo: Bloko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
