Scheduled Publish (8.x-3.10) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Save
is: Vista

en: States
is: Stöður

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Block
is: Blokk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
