Scheduled Publish (8.x-3.10) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory
