Scheduled Publish (8.x-3.10) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Block
sk: Blok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Date value
sk: Dátum

en: Datetime settings
sk: Nastavenie dátumu a času
