Scheduled Publish (8.x-3.10) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Save
sl: Shrani

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Block
sl: Blok

en: Workflow
sl: Potek dela

en: About
sl: O modulu

en: - Any -
sl: - Vse -
