Scheduled Publish (8.x-3.10) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Save
sq: Ruaj

en: Block
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
