Scheduled Publish (8.x-3.10) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Save
uk: Зберегти

en: States
uk: Стани

en: Date format
uk: Формат дати

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Scheduled date
uk: Запланована дата

en: Select content
uk: Оберіть вміст

en: Execution time
uk: Час виконання

en: Date type
uk: Тип дати

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Date value
uk: Значення дати

en: Computed date
uk: Обчислена дата

en: The computed DateTime object.
uk: Обчислений об’єкт Дати і часу.

en: Datetime settings
uk: Налаштування дати і часу
