Scheduled Publish (8.x-3.11) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Computed date
gu: ગણાંયેલ તારીખ
