Scheduled Publish (8.x-3.4) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Save
cy: Cadw

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Block
cy: Bloc

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
