Scheduled Publish (8.x-3.4) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Date value
th: ค่าวันที่

en: Computed date
th: วันที่คำนวณ

en: The computed DateTime object.
th: คำนวณ DateTime object.
